Klacht: Tickets gekocht maar geen bevestigingsmail

Marielle van Amersfoort op 29 november 2016 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 29 november 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Drie dagen geleden heb ik een ticket gekocht en betaald aan Ryanair by Adyen (NL43 ABNA 0621 4768 46). Ik heb geen boekingsbevestiging ontvangen en het lijkt dus alsof ik geen geregistreerde boeking heb staan. Ik heb gebeld naar Ryanair maar werd doorverwezen naar een nummer dat niet bestaat: 0900-400860

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik een bevestigingsmail en inloggegeven krijg van mijn boeking voor 25 april Amsterdam-Dublin en 4 mei Dublin-Amsterdam

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM