Bij RTL 7 zijn in totaal 1.228 klachten ingediend op Klacht.nl. In de afgelopen 12 maanden kwamen er 9 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 3.0/10 (afgelopen 12 maanden, 4 stemmen), over alle jaren 2.0/10 (247 stemmen). Dien een klacht in over RTL 7. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Heeft u een klacht over RTL7? Helaas kan er soms ook bij deze televisiezender soms wel eens iets mis gaan. Wij vinden dat heel vervelend en helpen u graag!... Lees meer >
Heeft u een klacht over RTL7? Helaas kan er soms ook bij deze televisiezender soms wel eens iets mis gaan. Wij vinden dat heel vervelend en helpen u graag! Heeft u een programma gemist maar kunt u deze niet terug kijken omdat uitzending gemist op website niet werkt? Klopt de programmering niet en is uw favoriete programma zoals Voetbal International eerder begonnen? Werkt de live stream die het darten uitzendt niet? Wat uw klacht ook is, meld het op Klacht.nl zodat RTL7 kan reageren op uw klacht en eventueel u een oplossing kan bieden.
Hoe kan ik een klacht over RTL 7 melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met RTL 7? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij RTL 7, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van RTL 7 contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
U kunt een klacht over RTL 7 indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor RTL 7.
Hoeveel klachten zijn er over RTL 7?
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.228 klachten over RTL 7 ingediend, waarvan 9 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Omroepen.
Lost RTL 7 klachten op?
RTL 7 reageert niet via Klacht.nl.
Wat zijn de meeste klachten over RTL 7?
De meest voorkomende klachten over RTL 7 gaan over Omroepen. In de afgelopen 12 maanden zijn 9 klachten ingediend.
Hoe neem ik contact op met RTL 7?
U kunt contact opnemen met RTL 7 door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Wat is de beoordeling van RTL 7?
RTL 7 heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 2,0 op 10, gebaseerd op 247 beoordelingen.
Is RTL 7 betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft RTL 7 een gemiddelde beoordeling van 2,0 op 10 uit 247 beoordelingen en 1.228 klachten, waarop RTL 7 via Klacht.nl niet reageert. Of RTL 7 betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over RTL 7?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert RTL 7 niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van philipdegoede op 14 februari 2013 over RTL 7 in de categorie Omroepen
Zit de wedstrijd te bekijken, maar heb het verder bekeken op de Belg, omdat commentator kennelijk alles iets eerder ziet dan de kijker. Er wordt een buitenspel gemeld terwijl de bal nog niet is genomen. Er wordt melding gemaakt dat... Lees meer
Klacht van Kleplichter op 02 februari 2013 over RTL 7 in de categorie Omroepen
ja beste mensen koert westerman en m van rossum zijn het zat .
ze hebben de armen in een geslagen in de hoop vi te redden .
dit in samen werking met rtl 7 die nu ook eindelijk inziet .
dat er toch... Lees meer
Klacht van K2222222222 op 29 januari 2013 over RTL 7 in de categorie Omroepen
Mijn Cie. den, vriendinnen en ikzelf ergeren ons al een eeuwigheid aan die macho VoiceOver van met " Meer voor mannen" dat we RTL7 nu dus boycotten.
Dit is pure discriminatie van de vrouw. Lees meer
Klacht van alex70 op 25 januari 2013 over RTL 7 in de categorie Omroepen
elke keer als er reclame op tv bij rtl7 verschijnt, gaat het volume van de uitzending irritant omhoog. veel mensen vinden dat erg vervelend.
zeker mensen die erg ziek zijn en medicijnen slikken, chemokuur hebben, schrikken zich bijna dood als de... Lees meer
Klacht van Kaleu op 24 januari 2013 over RTL 7 in de categorie Omroepen
Gisteren tot monsterlijke ergernis The Boat moeten aanschouwen, een export versie van de klassieker Das Boot. In Nederland zo'n cultfilm in het nagesynchroniseerde Engels uitzenden, is een gotspe. Goedkope meuk. Wat een faal van RTL. Jullie zijn lekker eyeworks bezig,... Lees meer
Klacht van obicham op 23 januari 2013 over RTL 7 in de categorie Omroepen
Had me verheugd op een mooie film klassieker. Wat schetst mijn verbazing, men zend een ver..... versie uit van deze klassieker. Is men bang om deze film uit te zenden in de originele(DUITSE) taal??
Wat gaat het volgende worden; soldier of... Lees meer
Klacht van Caralientje op 16 januari 2013 over RTL 7 in de categorie Omroepen
ja beste mensen het is eindelijk zo ver rtl,7 bekend kleur .
eindelijk is het dan zo ver vi krijgt zijn eigen censuur,pieper .
dit omdat het bleek dat er gebrek aan respect naar de kijkers toe is .
maar vooral ook het... Lees meer
Klacht van Ex Binnenschipper op 09 januari 2013 over RTL 7 in de categorie Omroepen
In het nieuws van vandaag wordt melding gemaakt van dat steeds meer schepen aan de ketting worden gelegd,inbuitenlandse havens vooral in de zuidelijke lidstaten van de EU.
Hierbij laat u de binnenvaart zien,hierdoor wekt u de sugestie dat het om binnenvaart... Lees meer
Klacht van Caralientje op 04 januari 2013 over RTL 7 in de categorie Omroepen
rtl 7 is het waar wat al een tijdje word gefluisterd .
gaan jullie met twee minuten censuur werken het werd tijd .
want dan kunnen jullie achter de knoppen alle wartaal ,
mooi weg filteren goed zo hebben jullie eindelijk het licht,
gezien... Lees meer