Klacht: Het zesde zintuig

renskee op 21 februari 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Nieuwe klacht
Datum 21 februari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Als hardhorende is de “spannende” muziek op de achtergrond OORVERDOVEND!!! Het is een goed programma, maar ik kan er niets mee. Wij moeten al heel veel missen , maar daar wordt geen rekening mee gehouden. Het is niet alleen de muziek, maar ook alle bijgeluiden die het moeilijk maken om de gesproken taal te verstaan.

Gewenste Oplossing:

Doe eindelijk een ondertiteling onder Nederlsndstalige programma`s. Dan kunnen wij de volgende dag ook een meepraten over een goed RTL programma.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM