Klacht: Code 37

Priscilla13 op 06 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 6 oktober 2013

Een kijker van RTL 4 uit zijn onvrede over het plotseling stopzetten van het programma "Code 37" zonder enige uitleg. Hij benadrukt dat hij wekelijks met veel interesse naar de serie keek en vindt het teleurstellend dat kijkers niet de kans krijgen om de serie af te ronden.

Mijn Klacht:

Hoe kan het in hemelsnaam dat er zonder verdere tekst en uitleg een programma van de buis wordt gehaald! Wekelijks voor de buis gekluisterd (code37) en wat krijgen we ervoor terug? Vreselijk! Het lijkt mij niet meer dan normaal series uit te zenden tot het einde tenzij…..Dit scheelt jullie kijkers RTL 4! Waardeloos!

Gewenste Oplossing:

Uit blijven zenden tot ontknoping

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM