Klacht: Belachelijk linkse propaganda

Lalala op 02 maart 2012 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 2 maart 2012

Een kijker uit zijn onvrede over de aanwezigheid van buitenlandse personages met een hoofddoek in de Nederlandse soap GTST. Hij vindt het ongepast dat er een linkse boodschap wordt gepromoot en vraagt zich af waarom de Nederlandse cultuur niet behouden blijft.

Mijn Klacht:

Belachelijk dat er nu ook in gtst een linkse gedachtegang naar voren moet komen door er twee buitenlanders in de doen mèt een hoofddoek! Het is een Nederlandse soap mensen!! Arabische muziek, hun eigen taal, een hoofddoek en het brutale karakter. Hoe ver moet dit nog gaan? Kunnen wij niets Nederlands houden?

Gewenste Oplossing:

De soap Nederlands laten! Dat er buitenlanders in voorkomen alá, maar een hoofddoek, Arabische taal, Arabische muziek moeten er uit. Het is een Nederlandse soap en dat moet zo blijven. Er zullen kijkers verloren gaan door deze linkse acties. Hou ermee op, het moet Nederlands blijven.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM