Klacht: Achtergrondmuziek tijdens het nieuws

TJM vdLugt op 13 januari 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 13 januari 2017

Een consument uit kritiek op RTL 4 vanwege de constante achtergrondmuziek tijdens het voorlezen van nieuwsitems. Hij ervaart dit als storend en niet functioneel, vooral voor mensen met gehoorproblemen, die het nieuws hierdoor moeilijk kunnen volgen.

Mijn Klacht:

Bij het RTL Nieuws hoor je tijdens het voorlezen/tonen van een nieuwsitem voordurend een achtergrondmuziekje. Dit is storend en ook niet functioneel. Met name mensen die problemen met horen kunnen zodoende het nieuws nauwelijks volgen.

Gewenste Oplossing:

Als (achter)muziek alleen gebruikt wordt als het functioneel is.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM