Ik vind het erg ongepast dat jullie zomaar stoppen met het uitzenden van de serie. Lees meer
Bij RTL 4 zijn 12 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.6/10. Dien een klacht in over RTL 4.
Heeft u een klacht over RTL4? Deze televisiezender zendt dagelijks vele bekende programma’s uit met hoge kijkcijfers. Ondanks dit succes kan er wel... Lees meer >
RTL 4 is een bedrijf actief in de categorie Omroepen. Op Klacht.nl zijn in totaal 4883 klachten gemeld over RTL 4. Hiervan zijn er 0 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met RTL 4 delen.
De meest voorkomende klachten over RTL 4 gaan over: weet, veel, weer, arrogante, bridget. Op basis van de 4883 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van RTL 4 is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over RTL 4:
1. Neem eerst contact op met RTL 4 — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
Neem contact op met RTL 4 via hun officiële website.
U kunt een klacht over RTL 4 indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor RTL 4.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.883 klachten over RTL 4 ingediend, waarvan 13 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Omroepen, klachtmelden.
Van de klachten over RTL 4 wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 23 van de 4.883 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over RTL 4 gaan over Beschadigd product of pakket van RTL 4. Bekijk alle RTL 4 klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met RTL 4 door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert RTL 4 niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Ik vind het erg ongepast dat jullie zomaar stoppen met het uitzenden van de serie. Lees meer
Klacht van coby59 op 06 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Stopzetten code 37 terwijl ontknoping dichtbij was en dit om een herhaling van een eerder uitgezonden aflevering van Geer en Goor uit te zenden. Schandalig. Lees meer
Belachelijk dat een serie net voor de ontknoping vd buis wordt gehaald. En waarvoor voor een herhaling van geer en goor! Dat had over 3 weken ook wel gekund! Echt belachelijk!!! Lees meer
Klacht van Greetjes op 06 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Waarom zendt je drie seizoenen van een serie uit, behalve de laatste drie uitzendingen? Dan neem je je publiek toch niet serieus?! Lees meer
belachelijk dat code 37 ineens stop gezet is, nog 3 afleveringen en het is klaar. Geer en Goor zijn naar mijn idee genoeg op tv en dan nu ook nog eens herhalingen, echt hoor dat gaat nergens over. Lees meer
Klacht van anton hotspot op 06 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Belachelijk dat rtl 4 deze serie stopt. Echt een grootse fout zo vlak voor de ontknoping. Als ik de keus had dan ging rtl4 uit mijn zender pakket Lees meer
Klacht van M Keijer op 06 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen
RTL stopt onaangekondigd met het uitzenden van mijn favoriete serie, code 37. Ipv daarvan kunnen we kijken naar Geer en Goor. Schandalig! Lees meer
Klacht van Lisanv op 06 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Rtl 4 haalt hun serie Code 37 drie afleveringen voor het einde te stoppen.Het is te gek voor woorden om een serie met zulke goede kijkcijfers te staken midden in het seizoen! Lees meer
Klacht van Thamar7 op 06 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Waarom is code 37 verdwenen? Per ongeluk goed gekozen zomervulling? Gaan we nu weer over op herhaalzondagen? Wat nou al er vaste kijkers zijn die deze goede serie waarderen? Ervoor gaan zitten.. maakt zeker niet uit. belangrijker dat de kaskrakers... Lees meer
net voor ontknoping stoppen echt niet leuk Lees meer