stoppen van de serie code 37 op zondag avond
Klacht van rufedare op 08 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Ongehoord dat een prima serie als code 37 op de zondag avond gestopt is. En dat voor de herhalingen van geer en goor. Lees meer
Bij RTL 4 zijn 22 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.3/10. Dien een klacht in over RTL 4. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Heeft u een klacht over RTL4? Deze televisiezender zendt dagelijks vele bekende programma’s uit met hoge kijkcijfers. Ondanks dit succes kan er wel... Lees meer >
RTL 4 is een bedrijf actief in de categorie Omroepen. Op Klacht.nl zijn in totaal 4898 klachten gemeld over RTL 4. Hiervan zijn er 0 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met RTL 4 delen.
De meest voorkomende klachten over RTL 4 gaan over: weet, veel, weer, arrogante, bridget. Op basis van de 4898 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van RTL 4 is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over RTL 4:
1. Neem eerst contact op met RTL 4 — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
Neem contact op met RTL 4 via hun officiële website.
U kunt een klacht over RTL 4 indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor RTL 4.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.898 klachten over RTL 4 ingediend, waarvan 22 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Omroepen, klachtmelden.
Van de klachten over RTL 4 wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 23 van de 4.898 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over RTL 4 gaan over Beschadigd product of pakket van RTL 4. Bekijk alle RTL 4 klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
RTL 4 heeft geen openbaar telefoonnummer voor de klantenservice. U kunt RTL 4 bereiken via de officiële contactpagina op de website. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar RTL 4 actief klachten behandelt.
RTL 4 heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 2,3 op 10, gebaseerd op 13 beoordelingen.
RTL 4 reageert gemiddeld binnen 3 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert RTL 4 niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van rufedare op 08 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Ongehoord dat een prima serie als code 37 op de zondag avond gestopt is. En dat voor de herhalingen van geer en goor. Lees meer
Nu gratis online op rtlxl Lees meer
Klacht van johnkosters op 08 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen
5/10: Waarom geen Code 37 vandaag op RTL4? Foei foei toch! Lees meer
Klacht van Goede serie Code 37 op 08 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Waar was afgelopen zondagavond de Serie Code 37?? De serie is net zo spannend en dan wordt het niet uitgezonden. Lees meer
Het wederom stopzetten van Code 37. Eerst 2 afleveringen per avond. Dit werd zonder aankondiging 1x per avond. En ga je er weer voor zitten 's avonds laat, dan komt er helemaal niets. Wel de zichzelf verheerlijkende Geer en Goor,... Lees meer
Klacht van Monique Dalhuisen op 08 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Belachelijk zonder enig bericht. Geer en Goor 1 x per week is meer dan zat. Terug met Code 37 en snel. Lees meer
Klacht van Virginia Verbeek op 08 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Mijn man en ik kijken elke zondag avond naar code 37, blijven extra op terwijl we op maandag gewoon moeten werken. We kijken er erg naar uit!! En we willen uiteraard de ontknoping zien! Komt code 37 nog op tv!!... Lees meer
Echt heel jammer, met heel veel plezier naar de Vlaamse serie code 37 gekeken, en nu dat het einde nadert en het spannend is/word, word hij niet meer uitgezonden... Wanneer word het weer opgepakt? Groet Dineke. Lees meer
Klacht van linameerun op 08 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Ik heb begrepen dat wij op 3 afleveringen voor het einde van Code 37 zijn en dan stopt Code 37! Het was duidelijk een geliefde serie bij heel veel mensen!! Lees meer
Klacht van Steeffiej op 08 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Onbegrijpelijk dat zo'n serie, opeens, midden in het seizoen, wordt gestopt om herhalingen (!) uit te zenden!! Lees meer