In uw uitzending van 19.30 uur vanavond wordt eerst door de nieuwslezer gezegd: 'na meer dan een jaar' en daarna door de nieuwslezeres: 'na ruim een jaar' als het gaat over het onderzoek naar de dood van mevrouw Borst. Dat... Lees meer
Op 25 januari Moordvrouwen begint om 20.14 begin nou eens optijd. Lees meer
Ik wilde zojuist een programma terug kijken op rtl gemist. Opeens moet ik betalen voor een programma dat allang op tv is geweest. Eerst hoefde je alleen maar te betalen voor iets dat nog niet op tv is geweest. Dit... Lees meer
BELACHELIJK dat er nu ook betaald moet worden om GTST terug te kijken! Ik ga hier echt niet voor betalen dus dan maar gewoon opnemen 's avonds om 20:00 uur!
Triest hoor, dat die zenders overal maar geld voor moeten hebben... Lees meer
altijd maar uitloop van gtst begint er een goede film te laat waardeloos Lees meer
Geachte heer/mevrouw,
als nieuwskijker en tegelijkertijd ook pedagogisch medewerker, ben ik zeer verontwaardigd en teleurgesteld over het feit dat op het RTL 4 nieuws van 18:00 zojuist een grote naaktfoto uit een krant werd getoond.
Op de foto was een jonge, blonde... Lees meer
Waarom zitten we nu alweer weken naar herhalingen te kijken????? Lees meer
Als men praat moet je het geluid heel hard zetten. Komt er weer een muziekje dan weet je geen raad om het geluid weer zacht te zetten.
Hoe kan ik dat oplossen. Dit is alleen bij RTL4 ren niet bij de... Lees meer
Gtst start te laat en eidigt te laat. Zo missen we het begin van programmas op andere zenders Lees meer
laat die peter v.d.voorst a.u.b daar verwijderen er zijn toch wel betere presentatoren Lees meer