Geen geluid bij blacklist
Klacht van Jkrolis op 09 maart 2015 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Wij horen niks bij blacklist en alle andere kanalen heb ik gewoon geluid Lees meer
Bij RTL 4 zijn 22 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.3/10. Dien een klacht in over RTL 4. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Heeft u een klacht over RTL4? Deze televisiezender zendt dagelijks vele bekende programma’s uit met hoge kijkcijfers. Ondanks dit succes kan er wel... Lees meer >
RTL 4 is een bedrijf actief in de categorie Omroepen. Op Klacht.nl zijn in totaal 4898 klachten gemeld over RTL 4. Hiervan zijn er 0 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met RTL 4 delen.
De meest voorkomende klachten over RTL 4 gaan over: weet, veel, weer, arrogante, bridget. Op basis van de 4898 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van RTL 4 is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over RTL 4:
1. Neem eerst contact op met RTL 4 — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
Neem contact op met RTL 4 via hun officiële website.
U kunt een klacht over RTL 4 indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor RTL 4.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.898 klachten over RTL 4 ingediend, waarvan 22 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Omroepen, klachtmelden.
Van de klachten over RTL 4 wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 23 van de 4.898 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over RTL 4 gaan over Beschadigd product of pakket van RTL 4. Bekijk alle RTL 4 klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
RTL 4 heeft geen openbaar telefoonnummer voor de klantenservice. U kunt RTL 4 bereiken via de officiële contactpagina op de website. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar RTL 4 actief klachten behandelt.
RTL 4 heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 2,3 op 10, gebaseerd op 13 beoordelingen.
RTL 4 reageert gemiddeld binnen 3 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert RTL 4 niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Jkrolis op 09 maart 2015 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Wij horen niks bij blacklist en alle andere kanalen heb ik gewoon geluid Lees meer
Klacht van Cammie6 op 09 maart 2015 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Ik heb me al heel vaak geïrriteerd aan het volume van de reclames,ik schrik me vaak zo rot dat ik er steeds nerveuzer van wordt. Maar nu vind ik het niet meer acceptabel omdat mijn benedenburen een baby hebben gekregen... Lees meer
Klacht van lin1234 op 07 maart 2015 over RTL 4 in de categorie Omroepen
In de tv kantine van vrijdag kwam een stukje met natasja forger en jimmy geduld en een baby. Ik vind het heeeeeel erg dat er zo met baby,s worden om gegaan. Er komt al best vaak in het nieuws dat... Lees meer
Klacht van Albert00005 op 07 maart 2015 over RTL 4 in de categorie Omroepen
RTL Nieuws is bij de RTL 4 tot 18:08 uur. Maar dik tien minuten later komt EditieNL. Meestal keek ik het Journaal op NPO 1 en schakel ik over naar RTL 4. Maar toch weer reclame rekken om maar gezien... Lees meer
Klacht van jeanet1972 op 06 maart 2015 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Ons gezin keek, tot vanavond, graag naar Alles mag op vrijdag. Hylarisch, maar ik kan niet meer fatsoenlijk naar het programma kijken zonder me af te vragen of mijn kinderen van 11 en 13 het normaal gaan vinden dat er... Lees meer
Klacht van severinvandersleen op 06 maart 2015 over RTL 4 in de categorie Omroepen
RTL4 app op smart tv doet het hier al 2 weken niet meer!!! Krijg 'er is een fout opgetreden, probeer het later opnieuw'. Nou dat later opnieuw.. is inmiddels al 2 weken zo. Al updates en alles gehad maar weinig... Lees meer
Klacht van Bpelgrom57 op 03 maart 2015 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Wij nemen altijd de Blacklist op omdat we die avond geen tijd hebben om het te kijken, maar als we het opnemen missen we altijd een heel stuk doordat GTST veel te lang doorgaat en daardoor de Blacklist ook langer... Lees meer
Ik persoonlijk vind GTST er leuk om te kijken, maar het gedoe om Nina duurt nu wel erg lang!!! zelfs zo lang dat ik het vanavond na 2 weken weer eens een keer heb gekeken en gelijk maar weer ben... Lees meer
Klacht van Mirthe91 op 02 maart 2015 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Goedenavond, Ik wilde graag een klacht indienen over de ondertiteling. Toegegeven dat ik ook niet een geweldig taal wonder ben, vind ik het erg schandelijk dat ik de laatste tijd erg veel fouten ontdek in de ondertiteling. Dit loopt uit een van... Lees meer
Klacht van Robwish op 02 maart 2015 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Geachte, Jullie hebben sinds kort de reclame voor programma's in laten spreken door een nieuwe stem die wel al wat voor rtl-boulevard deed maar wil toch zeggen dat hij voor de reclame een irritante stem heeft en stoor me daar behoorlijk... Lees meer