Klacht: vuilbak niet geleegd op maandag 18/ 07

C.P.Groen op 21 juli 2022 over Roteb in de categorie Afval- en vuilnis bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Roteb
Status Open
Datum 21 juli 2022

Op maandag 18 juli is de vuilnisbak van de klager niet geleegd, ondanks dat hij contact heeft opgenomen met Roteb. Dit heeft geleid tot overlast door vliegen en maden, evenals onvrede bij de buren. De klager uit zijn frustratie over de gebrekkige service van het bedrijf.

Mijn Klacht:

alleen die van mij gelijk gebeld maar nu nog steeds niet met als gevolg vliegen en maden en boze buren bedankt roteb voor jullie erg slechte service namens cp groen nieuwe kleiweg 52

Gewenste Oplossing:

veel sneller leeg maken roteb is fout en niet de klant

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Roteb

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Roteb nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door C.P.Groen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM