Klacht: Kliko 2de keer niet geleegd

Joulz op 23 augustus 2022 over Roteb in de categorie Afval- en vuilnis bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Roteb
Status Open
Datum 23 augustus 2022

Een klant van Roteb heeft geklaagd over het niet legen van de kliko voor huisafval, dat al voor de tweede keer niet is opgehaald. Dit vormt een probleem voor het gezin, dat moeite heeft om het afval te beheren, vooral omdat de ophaling slechts eens in de twee weken plaatsvindt. De klant vraagt zich af hoe dit in de toekomst kan worden voorkomen.

Mijn Klacht:

Helaas hebben wij kliko’s voor ons huisafval. Dit is al best puzzelen met een gezin om uit te komen qua afval gezien het 1x in de 2 weken wordt opgehaald. Helaas is het vandaag wederom niet opgehaald, ondanks het keurig volgens de regels langs de weg op de stoep stond. Dit is voor ons niet te doen zo. Hoe is dit te vermijden?!?

Gewenste Oplossing:

Dat de klikos gewoon geleegd worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Roteb

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Roteb nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Joulz
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM