Mijn Klacht:
Wij hebben Roovers ingeschakeld om een rioolinspectie met camera uit te voeren bij mijn ouders, zodat onze aannemer zou weten hoe hij verder moest.
De kosten zouden 110,- zijn. Uurloon 100,- Maar meneer hoefde niet te inspecteren. Hij spoelde de wc door, ging naar het lek in de kelder kijken en wist meteen te zeggen dat de riolering stuk was. (Ja, duhh, dat wisten wij al!) Na dit werkvan nog geen 15 minuten moesten mijn ouders € 100,- afrekenen.
Zonder factuur, want dat doen ze niet voor particulieren. Contant of pinnen! Daarna uiteraard meteen gebeld met klachten over deze prijs voor niks (waarom één uur rekenen als er maar 15 minuten gewerkt is?) en over dat hij zich niet aan de opdracht had gehouden. Hij beklaagde zich omdat hij zo lang op zijn centjes had moeten wachten omdat mijn ouders (85 en 87 jaar) zo lang over de pinbetaling deden.
Als dit bedrijf kapot gaat snap ik dat heel goed. Klanttevredenheid en eerlijkheid mist absoluut op hun agenda!
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als Roovers het geroofde geld terug stort op de rekening van mijn ouders.€ 50,- lijkt mij een meer dan voldoende bedrag voor
wc doorspoelen en 1x de trap naar de kelder af en op lopen.
Verder zou ik graag de reden weten van de weigering om een factuur te geven.

