Mijn Klacht:
Bij aankomst op 13 augustus werkte de keycard niet en moesten we naar de receptie om de sleutel te halen (keycard bleef weigeren).
Eenmaal in de woning bleek deze erg vuil, spinnerag op alle muren en ventilatoren, urinevlekken op de vloertegels van het toilet, vet nog dik op het gasfornuis, vette deurklinken, vet op de magnetron en bovenkastjes van de keuken, vingerafdrukken op de ramen. handoekradiator erg vuil, koelkast vuil, koffiezetapparaat vuil, douchegordijn vuil. enz.enz. De schoonmaker kon ventilatoren niet schoonmaken zei hij, alleen met compressor. De schoonmaker kwam trouwens op een moment dat wij net zouden eten en is dus erg kort geweest.
Oude vieze stoffen bankstel, en rest van de meubels sterk verouderd, nachtkastje was weg.
Glasscherven op het aanrecht
Schuifpui naar terras werkte niet.
Nederland 2 geen geluid op de tv.
Afstandsbediening van een bluerai speler die er niet eens was.
Hondenpoep in de voortuin en achtertuin van loslopende honden, dit is na melding verwijderd (honden liepen nog steeds los rond).
WIFI gekocht voor € 15,50per telefoon, voor 2 telefoons waren we dus € 31,00 lichter, complete oplichting omdat deze 9 van de 10 keer niet werkte, hierbij ook ons beklag gedaan bij de receptie, maar die konden niks doen. Nu ik over het internet surf is dit een zeer veel voorkomende klacht!
Na de 4de nacht kregen we lekkage vanuit de douchebak door het plafond, deze drupte op het aanrecht. ook dit hebben we gemeld, mogelijk dat iemand er wel bij is geweest, maar wij waren er niet bij, omdat we het huisje gewoon ontvluchten. De dag erna lekte het nog steeds, vanaf de eerste dag liep de douchebak al vol, snel douchen dus.
Na deze doffe ellende zijn we een dag eerder weggegaan en hebben we welgeteld € 75,00 ontvangen. Volgens onze berekening is dit niet juist.
Roompot spreekt van luxe villa’s, deze aftandse woningen kun je geen villa’s noemen, en luxe heb ik niet kunnen vinden!
Gewenste Oplossing:
Kosten van schoonmaak retour á 65,00
Kosten van de WIFI retour á 31,00
Kosten voor vakantieleed i.v.m. lekkage € 150,00
Kosten voor eerder vertrek 145,57 i.p.v. 75,00
Kosten waarborg 65,00 (nog niet ontvangen)


