Mijn Klacht:
Goedendag heer/mevrouw.
Ik heb op 16-8-2020 een mail ontvangen van Roompot dat ik een vakantie had geboekt.
Een dag later 17-8-2020 kreeg ik weer een mail over die vakantie, heb die mails gelijk verwijdert. Op 8-9-2020 kreeg wederom een mail over een betaling die ik moest doen, die mail heb ik ook verwijdert . Ik heb toen een boze mail gestuurd na Roompot dat ik geen vakantie hebt geboekt en dat ik bewijs wilde hebben. Daar werd op 17-9-2020 gereageerd met ik had de mails gelezen en ik had toen moeten reageren. Ik heb nu ook een aanmaning gekregen van een betaling.
Het gaat hierover reserveringsnummer 00020440431. Ik heb op de site van Roompot gekeken en ieder persoon die gegeven van iemand anders heeft kan zo maar een vakantie boeken. Dit wordt door Roompot niet gecontroleerd , wordt niet gevraagd na een paspoortnummer ,bankrekeningnummer of ID kaartnummer. Ik heb ook in de laatste mail aangegeven dat ik aangifte ga doen bij de plaatselijke politie. Ik wil hierover een reactie hebben .
Heb ik geen reactie voor 1-10-2020 ga ik aangifte doen .
Bij voorbaat Dank.
Mvg G Tiemessen.
Gewenste Oplossing:
Dat ik niet verantwoordelijk gesteld wordt voor deze daad en niet meer lastig wordt gevallen door Roompot nu niet en ook niet in de toekomst.

