Mijn Klacht:
Aankomst 10-9-2012 bungalow nr 82 Bospark de Bikkels
Bij aankomst viese lucht in huisje maar vooruit ramen open en luchten geen schoonmaaksetje wel kaartje schoonmaak bevestiging van CSU Mevr Jageline volgende dag op pad maar bij terugkomst begon de jeuk!! in eerste instantie denk je muggen er waren al een paar met bloed dood geslagen aan de wand! maar we hbeen vakantie dus optimisties als we zijn volgende dag weer de omgeving bekeken terugkomst parkeer gelegenheid ja hoor stap in de honden stront!
Intussen het huisje toch wat meer schoongemaakt (heb zelf gewerkt als controlleuse Texel bungalow) en snap best dat het snel moet de schoonmaak.
Aan gekomen in huisje weer jeuk en toen zagen we de vlooien op tafel springen we zaten onder de beten!!!
We hebben dit gemeld! en gezegd wij maken schoon zoals het hoort en vertrekken was het helemaal zat ook de muffige riool lucht.
Ik heb schoongemaakt! zoals ik mijn werk in het verleden gedaan heb mijn borg terug gehad dus blijkbaar was de Bikkels wel tevreden! over mijn schoon maak nou ik dus niet en mijn vakantie is totaal verpest! terwijl wij regelmatig van Roompot huren en 03-09 Bad Bentheim gehuurd hebben en daar heel fijn hebben gehad! en schoon!
Gewenste Oplossing:
Nieuw aanbod ander park schoon huisje!!
En onkosten vergoeding.

