Mijn Klacht:
Een tijdje geleden heb ik een vakantie geboekt bij Roompot. Omdat wij vaker naar Droomparken Beekbergen gaan en dus ook ons favoriete huisje wilde boeken heb ik na de boeking meteen contact opgenomen met Roompot om mijn voorkeur door te geven.
De medewerkster aan de andere kant van de telefoon kon deze reservering niet rond maken en heeft mij dus doorverbonden met Droomparken zelf.
Ik ben toen geholpen en heb mijn voorkeur doorgegeven en de reservering was gemaakt.
Echter hebben wij eind vorig jaar te horen gekregen dat we in verwachting zijn en kunnen dus helaas niet meer op vakantie gaan.
Nadat we gebeld hebben met Droomparken kregen we een leuke dame aan de telefoon die voor ons de annulering in orde kon maken.
Een paar weken later krijgen we een mailtje van Roompot dat onze betaling nog niet is geweest. Wij vragen ons af wat er is gebeurt en zijn in de veronderstelling dat onze boeking is geannuleerd.
Ik bel dus met Roompot en krijg een behulpzame dame aan de telefoon.
Alleen krijg ik nu te horen dat onze boeking helemaal niet is geannulleerd maar dat we onze boeking wel kunnen annuleren maar dat we dan 15% kosten moeten betalen.
Wat blijkt nu? Roompot heeft nooit de reservering doorgekregen van droomparken en is er een dubbele boeking gemaakt.
Ik heb mijn klacht op twitter gezet waar Roompot op reageert.
Echter kom ik daar niet veel verder mee en blijven ze standvastig dat ik de 15% moet betalen.
Ik sta als consument machteloos omdat de reservering onderling niet goed is gecorrespondeerd.
Nu moet ik 240 euro betalen en heb eigenlijk helemaal niets.
Nu zeggen ze dat ik de boeking zelf heb gemaakt en dat IK 2 verschillende boekingen heb gemaakt. Terwijl ik enkel en alleen door verbonden ben en mijn voorkeur heb doorgegeven. Wat had ik dan moeten doen?
Gewenste Oplossing:
Als ik de 240 euro niet moet betalen maar dat er een oplossing word geboden.

