Klacht: Omboeken bungalow naar 2021

Benzelf op 17 december 2020 over Roompot in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Roompot is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Roompot
Categorie Vakantieparken
Status Nieuwe klacht
Datum 17 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 15 november 2020 bij Roompot Resort Arcen een luxe villa 6a geboekt voor de periode van 24 – 28 dec 2020. Echter gelet op de algehele lockdown is er momenteel niets meer te beleven te doen in en rondom Arcen. Vandaar dat wij de reservering willen verzetten naar 26 maart 2021. Uiteraard heb ik de gelezen dat het tot 28 dagen voor aankomst mogelijk is om gratis je boeking te wijzigen. Duidelijk is ook dat deze termijn inmiddels verstreken is. Maar het was destijds nog niet bekend dat het op dit moment een totale lockdown is. Want door het instellen van de lockdown is er wel iets wezenlijks veranderd. Ik snap dat er een kostenplaatje aan vast zit en ik ben uiteraard bereid eventueel een x – bedrag bij te betalen. Het kan toch niet zo zijn dat wij een soort van verplicht worden met de kerst in een huisje te verblijven en waar buiten het huisje niets te doen is. Daarvoor hebben wij niet geboekt. Wij gaan geen lol beleven aan 5 dagen in een soort van quarantaine in een bungalow. Want zeg nu zelf, wat is er buiten het huisje te beleven. We hadden gekozen voor het park vanwege de liggen tav Maastricht, Roermond, De Hertog Jan Brouwerij, de wellness etc. Maar dat zit er allemaal niet in op dit moment. Ik heb geleerd te denken in mogelijkheden, niet in onmogelijkheden. Volgens mij moet hier toch een oplossing voor te vinden zijn. En ik zeg nogmaals ik wil NIET onder de boeking uit, maar ik wil deze verplaatsen, met als reden de sinds maandag ingestelde lockdown. Getracht medewerkers te overtuigen, van mijn argumenten. Echter men bleef het kort en bondig in de berichtgeving en verschuilden zich achter hun voorwaarde. Voorwaarden van al wat jaren oud en waarbij kennelijk geen ruimte is voor bijzondere omstandigheden.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de boeking wordt omgezet naar maart 2021

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Roompot over deze klacht.

Bericht van Roompot

5 jaren geleden - Beste meneer Van Werkhoven, Bedankt voor uw reactie op klacht.nl. Uit onze gegevens blijkt dat wij u per mail inmiddels hebben voorzien van een reactie. Vertrouwende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet , afdeling kwaliteit Roompot Vakanties

Reactie van de melder van de klacht Benzelf

5 jaren geleden - Uit onze gegevens blijkt dat wij u per mail inmiddels hebben voorzien van een reactie. Inderdaad.....en als ik die reactie lees zie ik dus een standaard bericht, mail....die naar iedereen wordt gestuurd die eventueel wil omboeken. Er is mijn inziens geen eens inhoudelijk naar mijn mail gekeken. Gewoon een standaard mail gestuurd....... Dossier is al gesloten. Ik zie dus nu ook dat ik niet de enige ben. Triest om te zien hoe een bedrijf als Roompot omgaat met klachten. Daar waar zij als organisatie / bedrijf ondanks de corona een prima jaar hebben, met een hoge bezettingsgraad van de parken hebben, maar vervolgens niet op een menselijke manier omgaan met de huidige tijd. Voor ons is dit de eerste en meteen de laatste keer zijn dat wij bij Roompot geboekt hebben. En uiteraard zullen wij onze ervaringen met Roompot met een ieder delen. Uiteraard zal het aan het huisje niet liggen, maar het gaat ons om de handelswijze van Roompot.

Alle klachten die gemeld zijn door Benzelf
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM