Mijn Klacht:
Geachte
Afgelopen kerst hebben we met onze familie (ikzelf en vriendin, mijn ouders, nonkel en tante) een lang weekend 23-12 tem 27-12-16 verbleven in een 6 pers. bungalow in het Buitenhof Domburg. Daar deze 6 pers. is moet er zowiezo een reinigingskost betaald worden en moet de bungalow veegschoon worden achter gelaten.
Op 27-12 moesten we de bungalow om 10u verlaten welke we deden omstreeks 9u45, na we deze zelf hadden gereinigd en geïnspecteerd of hij rein was/niets vergeten was. Er was al een poetsdame aanwezig rond 9u30 die wachtte op ons vertrek, waarna we afscheid namen van mekaar voor de bungalow ging mijn vader nog even navragen bij de verantwoordelijke (met schrijfblok in de hand) die de bungalow inspecteerde of alles in orde was, wat ze positief beantwoorde, hij moest enkel nog gereinigd worden want er kwamen die dag al nieuwe mensen.
Op 03-01-17 ontvangen we plots aangehecht schrijven dat onze waarborg was ingetrokken + ‘rekening volgt’ omwille van ‘2 diepe krassen’. Onmiddellijk belde we met de huishoudelijke dienst van Domburg die ons niet echt verder hielpen, we vroegen een foto ter verduidelijking die we pas een dag later ontvingen. Op de foto (ook aangehecht) zijn duidelijke krassen te zien die er niet waren bij ons vertrek en aldus niet door ons zijn aangebracht, dit kan bevestigd worden door 6 personen. Wij zijn van oordeel dat deze dus moeten zijn aangebracht NA ons verblijf (door de nieuwe bewoners, de kuisploeg, …?).
Met bovenstaand zijn we totaal niet akkoord noch is dit met ons besproken, we krijgen gewoon een brief met de kosten plus kosten die nog volgen?!
Indien er geen oplossing komt zijn we bereid klacht in te dienen bij de politie van deze praktijk waar we als familie nog nooit van beschuldigt zijn integendeel we hebben al meer dan 5 maal geboekt bij Roompot vakanties en wilden dit jaar met onze schoonfamilie boeken.
Alvast bedankt voor een gepaste en menselijke schikking.
Ref. reservering nummer 00016406108000 – Strandpaal 9.
Mvg familie Van Looveren – De Block
Gewenste Oplossing:
Ten minste onze waarborgsom terug van 65€ met excuses voor het ongemak.

