Klacht: Ronduit slecht

NEM ten Dam op 09 juli 2022 over Solar Groep Twente in de categorie Algemeen, Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Solar Groep Twente has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 9 juli 2022

Een klant van Solar Groep Twente uit zijn onvrede over de slechte nazorg na de installatie van zonnepanelen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen en toezeggingen van het personeel, blijft de afhandeling van zijn klacht al meer dan anderhalf jaar uit. De klant vraagt zich af hoe het management van het bedrijf in deze situatie kan functioneren, vooral gezien de groeiende vraag naar duurzame energie.

Mijn Klacht:

Waarom verbaast het me niet dat Solar Groep Twente failliet is? Om het simpele feit dat de nazorg waardeloos is. Het verkopen van de panelen kunnen ze als de beste, maar eenmaal gelegd, verdwijn je als klant volledig van hun radar. Mijn panelen werken niet goed en ben nu al ruim 1 1/2 jaar (!) bezig om mijn klacht afgehandeld te krijgen of beter om überhaupt contact met ze te krijgen. Hoewel je heel vriendelijk te woord wordt gestaan door de receptioniste (?) als je belt, blijft ondanks toezeggingen verdere actie volledig uit. Het is natuurlijk ontzettend vervelend voor het personeel dat zij met een faillissement worden opgezadeld, maar een dergelijk bedrijf heeft natuurlijk geen enkel bestaansrecht. Hoe krijg je het als management voor elkaar om in een tijd waar energietransitie booming-business is, een faillissement te moeten aanvragen. Hier is geen enkel excuus voor richting je personeel en zeker niet richting de gedupeerde klanten!

Gewenste Oplossing:

Een doorstart en daarna fatsoenlijk klantencontact!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Solar Groep Twente over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door NEM ten Dam
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM