Mijn Klacht:
mijn banken van 11 maanden oud zijn al geruime tijd aan het pillen eerst let je daar niet zo op maar al snel werd het erger en steeds de pillen eraf scheren dat is geen doen ze “groeien”namelijk nog harder heb ik het idee mijn bank heb ik op aanraden van rofra uit duurzaam tweed genomen zelfs laten impregneren tegen vlekken en nu word mij gezegd dat dat nu eenmaal zo hoort bij tweed dat het gaat pillen en dat dit in het onderhoudsboekje vermeld staat dat ik kreeg toen mijn banken thuis afgeleverd werden.
ja ik koop banken die ik duurzaam wil gebruiken laat ze impregneren tegen vlekken en dan zou ik pillen voor lief nemen…..dacht het toch niet.
ik wilde het coulant oplossen en vroeg om andere hoezen te kunnen aanschaffen wat geen probleem was maar mij werd alleen maar 20% korting beloofd bij een nieuwe aankoop en verder mocht ik het uitzoeken terwijl je toch verwacht gewoon nieuwe hoezen en dan zou ik gewoon uit fatsoen het opnieuw impregneren van de nieuwe hoezen zelf bekostigen dat was mijn idee.
wij zijn met z’n tweeen in dit huishouden mijn man en ik en dan verwacht je toch niet dat we nu al niet meer op de bank durven te bewegen alleen voor dat pillen.
ik vind dit schandalig vooral omdat deze hoezen mij 550 en 595 euro per stuk zouden kosten als ik ze weer moet aanschaffen terwijl het hun gewoon extra geld oplevert bovenop mijn banken die ze mij hebben verkocht.
ik ga nu maandag mijn rechtsbijstand inschakelen want ik ben hier echt boos om garantie bij Rofra is geen 2 jaar maar tot aan de deur en daar mag weleens naar gekeken worden.
Gewenste Oplossing:
gewoon twee nieuwe hoezen in een andere stofkwaliteit en dan wil ik WEL coulant zijn t.o. Rofra en het impregneren zelf voor mijn rekening nemen.

