Klacht: Witte vlekken op kleren!

G.Aydin op 08 oktober 2017 over Robijn in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Robijn
Status Nieuwe klacht
Datum 8 oktober 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedendag,

Helaas na al mijn ervaringen van robijn waar ik zo tevreden mee was ben ik erg teleurgesteld van het product robijn.

Na het wassen van mijn witte was gooi ik mijn zwarte of gekleurde was erin maar toch komen er vlekken voor waar ik erg teleurgesteld ben.

Ik gebruikte robijn stalend wit en er staat duidelijk in dat er geen bleek middel in zit maar blijkbaar toch wel.

Groeten,
Aydin.

Gewenste Oplossing:

Ik ben een alleenstaand ouder met 2 kinderen van 3 en 6 jaar. Ik heb het financieel erg moeilijk na het scheiden.

Ik kan niet altijd kleren kopen omdat mijn kleren venield wordt door robijn. Graag wil ik een goeie oplossing hiervoor want ik ben heel erg teleurgesteld!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Robijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Robijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM