Mijn Klacht:
Afgelopen weekend een herinneringsbrief ontvangen van Afterpay met een fors bedrag aan incassokosten.
Nooit eerder een brief of een mail ontvangen hierover.
Vanmiddag telefonisch contact gezocht nadat ik via de mail geen antwoord had gekregen. Na een half uur in de wacht te hebben gestaan kreeg ik een medewerkster aan de telefoon.
Mijn verhaal uitgelegd, en gevraagd of ze konden checken of er wellicht een typefout in mijn email adres staat. Dit bleek het geval, en was de verklaring waarom ik dus niet eerder herinneringen had ontvangen.
De mevrouw aan de telefoon vond dat ze mij tegemoet kwam, door de helft van de incassokosten te laten staan, en de andere helft kwijt te schelden. Ik heb aangegeven dat ik dit niet terecht vind, omdat het een foutje betreft van mijn kant, waar geen opzet in het spel was.
Bovendien heb ik de afterpay app geïnstalleerd op mijn telefoon, ook daarin kon ik niet zien dat er nog betalingen open stonden. Alles was betaald blijkbaar.
Op mijn verzoek om alle incassokosten te schrappen bleef deze mevrouw op haar standpunt staan, want ik had tenslote foutieve informatie verstrekt (in plaats van gmail.com stond er in mijn mailadres gmail.om) Op mijn opmerking dat ik dit niet acceptabel vind, bleef ze voet bij stuk houden dat ik eerder had moeten reageren (hoe dan??). Toen ik daarop aangaf dat ze zelf ook hadden kunnen checken of het mailadres wel correct was, bleef ze bij haar standpunt. Ik heb aangegeven dat ik de incassokosten niet van plan ben te betalen.
Ik zag zojuist dat bij een andere klant waarvan de reminders nooit in haar mailbox zijn beland, alle incassokosten wel zijn kwijtgescholden. Mijn vraag is nu: WAAROM WORDT HIER ONDERSCHEID IN GEMAAKT? Ik wil geen incassokosten betalen.
Gewenste Oplossing:
Alle incassokosten kwijtschelden.


