Klacht: Stalken met herinneringen

Ilona op 07 oktober 2014 over Riverty in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Riverty has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 8 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Overmeer, Dank u voor uw bericht. Aangezien u ons gisteren een email heeft gestuurd naar ons emailadres, heb ik u daar vanmorgen een reactie op gestuurd. Indien u hier vragen over heeft, zie ik graag uw reactie tegemoet...

Bedrijf Riverty
Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 7 oktober 2014

Ilona Overmeer heeft op 29 september een eerste factuur ontvangen, die gelijk een herinnering met een verhoging van 8,50 euro bleek te zijn. Na contact met de klantenservice, waarbij een klacht werd aangemaakt, heeft zij de betaling minus de administratiekosten gedaan, maar ontvangt nog steeds herinneringen en krijgt geen antwoord op haar klacht over het niet ontvangen van de oorspronkelijke factuur.

Mijn Klacht:

Geachte heer, mevrouw,

Afgelopen 29 september heb ik voor mij de eerste factuur ontvangen van het product welke ik heb besteld 25 augustus, echter dit was gelijk een herinnering met een verhoging van 8,50.

Ik heb direct telefonisch contact opgenomen betreffende de verhoging. Deze mevrouw heeft een klacht aangemaakt en geadviseerd per direct te betalen excl. de administratiekosten. Dit heb ik ook gedaan. Nu krijg ik weer een herinnering een 2de email herinnering.

Ik wil graag weten waarom ik geen enkele reactie krijg op mijn klacht dat ik de eerste factuur niet heb ontvangen ook niet in mijn ongewenste post? En waarom ik weer een herinnering ontvang?

Ze weten je wel te vinden met herinneringen, maar antwoord geven op een klacht dat is erg moeilijk!

Ilona Overmeer

Gewenste Oplossing:

Dat serieus wordt onderzocht waarom ik volgens hun eerder gestuurde factuur niet heb ontvangen, ook niet in ongewenste postvak. En niet alleen maar doorgaan met herinneringen sturen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Riverty over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Riverty in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Riverty een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Riverty

Heeft op 08 oktober 2014 om 07:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Overmeer,

Dank u voor uw bericht.
Aangezien u ons gisteren een email heeft gestuurd naar ons emailadres, heb ik u daar vanmorgen een reactie op gestuurd.
Indien u hier vragen over heeft, zie ik graag uw reactie tegemoet op emailadres [email protected].

Ik hoop u zo voldoende te hebben geinformeerd.

Met vriendelijke groet,
Marjolein
Klachtenmanager AfterPay

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Riverty beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Vandaag is het eindelijk opgelost! "Na overleg hebben wij wel besloten nu de kosten te annuleren uit coulance. Dit is eenmalig en geeft geen rechten op eerder of later gemaakte orders met AfterPay."

Ilona

Heeft op 23 oktober 2014 om 18:09 geantwoord

Geen oplossing, alleen een standaard mail, welke iedereen ontvangt die bezwaar maakt. Hoe hun werken. En of ik 8,50 nog even wil overmaken. Dus maar weer een reactie gestuurd voor aanvullende informatie!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM