Mijn Klacht:
Eind november een bestelling gedaan bij Dress For Less en deze retour gestuurd. Retourzending is aangekomen bij Dress for less (hier een bevestiging van). Dit alles is voor de faillietverklaring gedaan.
Ik heb voor achteraf betalen gekozen via Riverty en nu weigert Riverty deze situatie normaal op te lossen met zijn klanten. Er blijft een factuur bij hun open staan terwijl ik mijn bestelling heb teruggestuurd voordat het bedrijf failliet werd verklaard.
Heb al meer dan 5x contact opgenomen en ipv de situatie op te lossen wordt je van het kastje naar de muur gestuurd en weet niemand bij de klantenservice hoe ze normaal een klant verder kunnen helpen.
Riverty moet dit onderling oplossen met Dress for less en de Duitse instantie die nu onterecht brieven stuurt naar klanten van Riverty. Ik betaal geen cent voor een bestelling die volledig retour is gestuurd voordat een bedrijf failliet is verklaard.
Kwalijke zaak is ook dat mijns inziens Dress for less en Riverty nog zaken zijn blijven doen terwijl Dress for less in zwaar weer bleek te zitten, dan neem je als Riverty mijn inziens een veel te groot risico.
Wat een waardeloos gedoe en Riverty zou ik niemand aanbevelen, zij laten de klanten volledig in de steek.
Gewenste Oplossing:
Er wordt geen oplossing geboden. Mocht Riverty zijn zaakjes niet snel op orde brengen, dan moet het helaas denk ik via de juridische weg worden opgelost.


