Mijn Klacht:
Hallo,
Ik heb een broek van 26 euro besteld. Zonder een factuur of herinnering te ontvangen moet ik nu 22 euro meer betalen omdat er ineens 2x incassokosten zijn bijgekomen. Herinneringen en een betaalverzoek heb ik echter nooit ontvangen, ook niet bij mijn ongewenste e-mail, deze check ik namelijk geregeld.
Afterpay zegt dat ze mij een betaallink en al 3 herinneringen hebben gestuurd. Het eerste contact wat ik met hen heb is echter een sms waarbij er al incassokosten zijn bijgekomen.
Via het bedrijf waarbij ik de broek heb besteld heb ik nog geprobeerd de broek te betalen maar toen dat niet lukte ben ik ervan uitgegaan dat ik nog wel een betaalverzoek zou krijgen.
Ik lees dat er meerdere klanten van afterpay dit probleem hebben. Dit is niet eerlijk voor de consument. Hopelijk kan er iets aan gedaan worden
Gewenste Oplossing:
Ik wil graag betalen voor de broek. Het zou fijn zijn als de incassokosten worden kwijtgescholden.


