Klacht: windgeruis en niet goed aansluitende deuren en kofferbak

voc meteoor op 20 juni 2013 over Rijscholen in de categorie Verkeer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Rijscholen
Categorie Verkeer
Status Open
Datum 20 juni 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

teveel lawaai met rijden door wind meerdere malen garage geprobeerd het op te lossen d.m.v.terugbrengen naar schade afd.om alles af te stellen maar zonder resultaat.Dealer is nu bezig om een passende oplossing te vinden,dit is een lesauto in mijn bedrijf waar 7 renaults rijden nl.een rijschool dioe het zich niet veroorloven om deze auto steeds in de garage te hebben staan.Aub zo spoedig mogelijk van uw kant een reactie voor een oplossing.

Gewenste Oplossing:

een andere auto zoals ik reeds al heb rijden zelfde model en uitvoering maar waar niks aan markeert.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rijscholen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rijscholen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM