Klacht: ongewenste intimiteiten door rij instructeur.

Pallas Athene op 05 april 2013 over Rijscholen in de categorie Verkeer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Rijscholen
Categorie Verkeer
Status Open
Datum 5 april 2013

Een klant van rijschool Haan in Rotterdam heeft een klacht ingediend over ongewenste intimiteiten door een rijinstructeur tijdens bromfietsrijlessen. De instructeur zou handtastelijk zijn geweest, ondanks dat de klant duidelijk maakte dat hij niet aangeraakt wilde worden. De klant beschouwt het gedrag als onprofessioneel en respectloos.

Mijn Klacht:

Ik koos rijschool Haan aan Slaak 86 in Rotterdam uit voor bromfietsrijlessen,daar ze relatief goedkoop zijn.
Had afgesproken met de eigenaar dat hij mij de eerste test les zou geven.
Op de afspraak kreeg ik iemand anders die daar pas werkte.
Onhandig was dat de lesbrommer defect was en niet opstartte .
En die nieuwe vieze oude rij instructeur was erg handtastelijk.

Ik vind dit onprofessioneel en niet normaal, zelfs respectloos,brutaal.
Toen ik hem aansprak dat hij van me af moest blijven, kreeg ik een onzinverhaal dat nergens op slaat ””dat hij een homo is en dat hij van zijn vriend geen vrouwen mag aanraken.””

Ik zei hem dat ik fatsoenlijk ben en een man heb.
Ik wil door niemand anders dan mijn man aangeraakt worden.
Hier hoort hij gewoon rekening mee te houden.

En hij moet mij dingen leren door mij info te vertellen en technische handelingen voor te doen zonder aanraken.

Ik werd erg verdrietig en boos door dit incident.

Het ergste vind ik dat ze verder niks met mijn klacht doen.
Ik vermoed dat ze gewend zijn om dit bij jonge vrouwen te doen.

Ik wil andere jonge vrouwen waarschuwen voor deze rij instructeur.

Gewenste Oplossing:

Aan excuses heb ik niks, het slechte gevoel gaat daarmee niet weg.
De enige oploissing is dat deze vieze rij instructeur ontslagen wordt omdat hij niet integer,onbetrouwbaar en onveilig is.
Dit mag hij ethisch gezien niet doen, want hij weet dat je als cursist van hem als docent afhankelijk bent.
Voordat hij nog meer slachtoffers maakt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rijscholen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rijscholen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM