Klacht: retourneren kapotte bril

groningenhylkema op 27 december 2015 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Action
Status Open
Datum 27 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij Action een leesbril gekocht voor 1 euro. Uit de verpakking gehaald en bij het opzetten brak er een pootje af. Bij Action een nieuwe gehaald. Ook deze brak bij het opzetten. Ik Had allen van de laatst gekochte het bonnetje bewaard. De ander ook contant afgerekend. Ik kon slechts 1 retourneren omdat ik daar het bonnetje van had. Nu gaat het mij om het principe. Ik breng 2 identieke brillen terug. Met dezelfde klacht. Ik wordt afgewezen op het niet hebben van 2 bonnen. Blijkbaar staan jullie niet voor jullie product en vinden jullie bij Action de geschreven regels -procedures belangrijker dan de klant. Want dat wordt gezegd. Ik wil graag serieus genomen worden als KLANT. Ik wil dus ook nog graag die andere bril vergoed hebben ondanks dat ik dat bonnetje niet heb.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn geld retour krijg voor de kapotte bril. Al is deze slechts 1 euro. Maak de klant belangrijk en verstop jullie niet achter regeltjes en procedures.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Action

Bericht van Action

10 jaren geleden - Beste heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: https://www.action.nl/over-action/klanten-service/ Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Action nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM