Klacht: Retour

Laura de Haas op 10 januari 2023 over JAYNO.NL in de categorie Babykleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf JAYNO.NL
Categorie Babykleding
Status Open
Datum 10 januari 2023

Een klant heeft op 27 juni vorig jaar een jas retour gestuurd naar JAYNO.NL, die op 1 juli is afgeleverd. Tot op heden is de retourzending niet verwerkt, wat heeft geleid tot een boete op de aankoopprijs via Afterpay.

Mijn Klacht:

Ik heb vorig jaar op 27juni een jas retour gestuurd. Deze is op 1 juli afgeleverd bij janyo. Ik had deze via afterpay gedaan. Deze is tot heden niet verwerkt. Wel een al een boete op mijn aankoop prijs.

Gewenste Oplossing:

Dat mijn bedrag afgehandeld is en dat ik dan van alles af ben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JAYNO.NL

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JAYNO.NL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Laura de Haas
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM