Klacht: retour

Mana Razzak op 15 september 2020 over Expresso Nederland in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 15 september 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een retour zending gedaan op21-7-2020 Waarde van de artikelen 114 euro. De klantenservice heeft mij verzekerd dat ik mijn geld zou terugkrijgen. Na 3 weken heb ik helemaal niks van ze gehoord , uiteindelijk heb ik ze weer gebeld en vertelden zij mij dat ik geen geld meer kan krijgen via hun. alleen via een claimbureau. ik heb netjes een claim ingediend maar ook geen gehoor gekregen en dat geld ook voor hun onbereikbare klantenservice. Gister ben ik naar de winkel zelf geweest en daar werd mij weer verteld dat ik de klantenservice moet raadplegen, die dus onbereikbaar zijn!!! Dat kan je toch helmaal niet vewachten van zo’n een bedrijf als Expresso. ongelofelijk !!!!

Gewenste Oplossing:

Als ik ze een excusus gaan aanbieden en mijn geld terug kerijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Expresso Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Expresso Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mana Razzak
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM