Klacht: mw.van marion

lopen op 30 juli 2012 over RET in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
RET is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie

Mijn Klacht:

ik reis met de metro van delfshaven naar hoogvliet,gedurende de periode vann 30 juli tot 17aug mogen er wegens werkzaamheden bij nota bene kralingse zoom op het gehele traject geen fietsen mee in de metro.
Gezien ik het laatste gedeelte na station hoogvliet altijd fiets,ben ik behoorlijk gedupeerd hierdoor,gezien fysieke problemen.Het lijkt mij een logische zaak om wel met de fiets te kunnen in de metro tot het laatste station in kralingen,gezien het traject naar hoogvliet er niets mee te maken heeft.

Gewenste Oplossing:

Traject tot laatste station kralingen en van dit station naar de Akkers wel de fietsen toelaten,gedurende deze periode.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM