Klacht: Restitutie beloofd voor 2 tickets, maar voor 1 ticket gekregen

Loweherz op 28 april 2022 over Paylogic in de categorie Betaalsystemen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Paylogic has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Paylogic
Categorie Betaalsystemen
Status Open
Datum 28 april 2022

Een klant heeft twee tickets gekocht voor een concert dat meerdere keren is verplaatst. Na een belofte van restitutie ontving hij slechts het bedrag voor één ticket en wacht hij nog op de terugbetaling van de tweede order. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met Paylogic, heeft hij geen reactie ontvangen en ondervindt hij problemen met hun klantenservice.

Mijn Klacht:

Ik heb twee tickets gekocht voor een Legends of Rock concert in Raalte.

Dit concert werd verplaatst van vrijdag 12 en zaterdag 13 juni 2020 vrijdag 18 en zaterdag 19 september 2020 vrijdag 11 en zaterdag 12 juni 2021 zaterdag 18 juni 2022.

Op 2 maart ontving ik een mail van de organisatie dat het geld nu zou worden teruggestort.

Ik ontving inderdaad een restitutie voor 1 order en wachtte op de 2e restitutie die zou komen.

Op 14 april ontving ik een mail dat het concert weer was georganiseerd en wel op 16/17 september 2022. De tickets voor mijn tweede order werden daar automatisch aan gekoppeld.

Graag wil restitutie voor mijn andere order.

Bij Paylogic kom er na diverse mails en online forms niet door. Hun tel nr werkt niet en de chatfunctie is deze week van de site gehaald (werkte eerder ook niet).

Gewenste Oplossing:

Restitutie van mijn order

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Paylogic

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Paylogic nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Loweherz
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM