Mijn Klacht:
Ze melde op hun website dat een accu voor een Makita 6271D geschikt is. Na verzending blijkt dit niet het geval te zijn. Hierna krijg ik een heel vreemd antwoord dat er inderdaad verschillende uitvoeringen zijn van de 6271D, verschillende types accu’s en dat hun fouten kunnen maken t.a.v. de informatie op hun website.
Zeker bij een bedrijf al Replacedirect.nl is het belangrijk dat ze de juiste informatie zetten bij hun producten. Ze hoeven maar even te vermelden bij de accu dat er verschillende types Makita 6271D zijn en de accu niet op alle types pas.
Dat dit niet gebeurd is en de reactie van de klantenservice is zorgelijk.
Ik mag de accu terug sturen maar vertrouw Replacedirect niet gezien hun misleidende informatie op hun website dat deze accu op een Makita D6271 zou passen.
Ik ben in ieder geval de dupe geworden dat Replacedirect verkeerde informatie bij hun Accu vermeld heeft!
Gewenste Oplossing:
De gebode oplossing is voor mij niet acceptabel. Het gaat maar om € 35 en ik wens verder geen extra tijd meer kwijt te zijn met het terug sturen van de accu. Geld terugstorten of kosteloos een accu toezenden die wel past is gezien hun fout een passende oplossing.

