Klacht: storing atomaat versnelling

282356 op 06 maart 2014 over Renault in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Renault
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 6 maart 2014

Een eigenaar van een Renault Kangoo uit 2004 ervaart af en toe een storing in de automatische versnellingsbak, waarbij een waarschuwingslampje gaat branden. Na het uitschakelen en opnieuw starten van de motor werkt de versnellingsbak soms weer, maar de problemen blijven terugkomen. De eigenaar vraagt om advies over de mogelijke oorzaak van deze storing.

Mijn Klacht:

hallo ik heb een renault kangoo 2004 atomaat af en toe tijdens rijdens
hoor je iets in de versnellings bak .dan gaat het lampje branden van versnnings bak dan stop ik zet moter af en start opnieuw dan beurt het die dag niet meer of nog een keer de dag daarop helemaal niet .maar soms iedere dag wat kan dat zijn .groaag advies bedankt

Gewenste Oplossing:

wat moet ik doen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM