Mijn Klacht:
Beste,Ik ontving een factuur om te betalen voor een vlucht die ik niet had gereserveerd. Ik heb me zojuist op hun website geregistreerd en wilde me vertrouwd maken met de voorwaarden van de reis.
1. Op mijn vragen, in welk hotel ik de nacht zal doorbrengen; met welke luchtvaartmaatschappij ik zal vliegen, antwoorden ze dit: er zal een verrassing zijn.
2. Ik kreeg te horen dat ik vanaf welk vliegveld vloog, ze weten het nog steeds niet, maar om 5:00 uur en terug om 23:59 uur heb ik gecontroleerd of er op dat momenten GEEN vluchten waren!
3. Geen annulerings functie !
4. In programma van Kassa heeft hierover al een duidelijk beeld geschets met betrekking tot Reizendeals.nl, en nu blijkt Vakaniers .nl een vergelijkbare opzet te hebben(Kassa 19/10/2024.
Gewenste Oplossing:
Beste,
zij moet anuleren die reis op mijn naam zonder ekstra kosten,en ik verzoeken om te stop met misleidende praktijken
Alvaast bedankt

