Klacht: Ophalen na betaling van €20 (bij ons afgeschreven) van grofvuil

C.Buis op 13 juli 2016 over Reinigingsdienst RD4 in de categorie Schoonmaakbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 13 juli 2016

Na een telefonische afspraak voor het ophalen van grofvuil op 13 juli 2016, kreeg de klager te horen dat de afspraak verkeerd was ingepland voor 11 augustus 2016. De klant vond het onbegrijpelijk dat dergelijke afspraken niet schriftelijk werden bevestigd door Reinigingsdienst RD4.

Mijn Klacht:

Telefonisch afspraak gemaakt voor ophalen van grofvuil op woensdag 13 juli 2016. De gehele dag gewacht. Toen gebeld. Laconieke dame deelt mede dat wij voor 11 Augustus 2016 ingepland staan. Onze reactie : maar de afspraak was 11 juli. Antwoord : dan moet mijn collega een fout gemaakt hebben!.

Onbegrijpelijk is dat dit soort afspraken niet per e-mail vastgelegd c.q. bevestigd worden door RD4.

Gewenste Oplossing:

Als nog deze week het grofvuil opgehaald word op een dag en tijdstip nader af te spreken per e-mail.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Reinigingsdienst RD4

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Reinigingsdienst RD4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM