Klacht: list en bedrog

regiobedrijvengids op 11 januari 2017 over Regiobedrijvengids.nl in de categorie Online Gidsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Gidsen
Status Open
Datum 11 januari 2017

Een gebruiker van Regiobedrijvengids.nl heeft in november een gratis vermelding aangevraagd, maar was niet op de hoogte van de 30 dagen proefperiode. Hij ontving een factuur van 300,00 euro, terwijl er in zijn account alleen een bedrag van 0,00 euro zichtbaar is en er geen betaald contract te vinden is.

Mijn Klacht:

in november gebruik gemaakt van gratis vermelding. ben nooit gewezen op het feit dat dit om een 30 dagen proefperiode gaat. nu krijg ik factuur van 300,00. nergens in mijn account is terug te vinden dat ik een betaald contract heb.er staat alleen bedrag van 0,00

Gewenste Oplossing:

helemaal niets

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Regiobedrijvengids.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Regiobedrijvengids.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM