Klacht: regelmatig geen bezorging van de krant

valentijngm07 op 23 september 2018 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 23 september 2018

Een abonnee van het Algemeen Dagblad heeft in de afgelopen zes weken vier keer geen krant ontvangen, waaronder op 22 september 2018. De klager vraagt zich af wanneer het bedrijf actie zal ondernemen, aangezien meerdere bewoners van de flat hetzelfde probleem ervaren. De abonnee overweegt het abonnement op te zeggen vanwege de onbetrouwbare bezorging.

Mijn Klacht:

De afgelopen tijd (6 weken) reeds 4x geen krant ontvangen. Afgelopen zaterdag , 22-09-2018) wederom niet. En met mij veel andere bewoners van de flat. Wanneer gaan jullie daar iets aan doen. Ik overweeg het abonnement op te zeggen want ik betaal niet zoveel geld om geen krant te ontvangen. Gaarne uw reactie

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik gewoon 6 dagen in de week mijn krant ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM