Mijn Klacht:
ze zijn heel lastig te bereiken sturen zomaar incasso op je af en passen de betalings termijn zomaar aaan
Gewenste Oplossing:
als het contract ontbonden is
henkjan1978 op 22 juni 2021 over Totaal beveiliging in de categorie Bewaking & Beveiliging
Een klant van Totaal Beveiliging ervaart problemen met de bereikbaarheid van het bedrijf en meldt dat de betalingsvoorwaarden zonder overleg worden aangepast. Daarnaast ontvangt de klant onverwacht incassobrieven.
ze zijn heel lastig te bereiken sturen zomaar incasso op je af en passen de betalings termijn zomaar aaan
als het contract ontbonden is
Bericht van Robin van Klacht.nl
4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Totaal beveiliging
Bericht van Robin van Klacht.nl
4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Totaal beveiliging nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM