Klacht: klacht over wekelijks te betalen 5 euro aan rainblox

rubens1 op 24 januari 2013 over Rainblox in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Rainblox
Categorie Internet Games
Status Open
Datum 24 januari 2013

Een gebruiker van Rainblox heeft aangegeven wekelijks 5 euro te betalen, terwijl hij geen gebruik maakt van de diensten. Hij stelt dat hij geen toestemming heeft gegeven voor deze automatische incasso en verzoekt om deze betaling per direct stop te zetten.

Mijn Klacht:

De klacht is dat ik wekelijks een bedrag van 5 euro betaal voor Rainblox. Terwijl ik geen diensten gebruik. Ik heb de volgende gratis app gedownload : Rainblox. Wekelijks wordt er 5 euro automatisch geïncasseerd. Ik heb naar mijn weten daar geen toestemming voor gegeven. En wil dit per direct stop zetten.

Gewenste Oplossing:

De betalingen aan Rainblox moeten per direct stopgezet worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rainblox

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM