Mijn Klacht:
Pas geblokkeerd in het buitenland.
Ik moest telefonisch contact opnemen met het vaste nummer. Dit terwijl ik in het buitenland in Azie verbleef vanwege vakantie.
E-mail werd niet op gereageerd.
Bericht via Telebanking werd ook niet inhoudelijk gereageerd.
Uiteindelijk vriend bereid gevonden om met zijn mobiele telefoon naar plaatselijke bank te gaan in Bergen op Zoom, zodat via Whatsapp gecommuniceerd kon worden.
UIteindelijk teruggebeld vanuit Breda, omdat dit centraal georganiseerd is bij de Rabo Zuidwest.
Dame aan de lijn en die vertelde doodleuk dat ze mijn bankpas wel kon deblokkeren, maar dat dit te gevaarlijk was.
Dit terwijl ik via Telebankieren gecheckt heb en er geen transacties plaatsgevonden hadden die wij niet gedaan hebben.
Per saldo een week bezig geweest om te communiceren met de Rabobank en dan een halsstarrige medewerkster die niet luistert en de pas geblokkeerd laat.
Vervolgens klacht ingediend bij de Rabobank en bij thuiskomst staat deze simpelweg op afgehandeld.
Klacht is heropend bij thuiskomst eind augustus en nu na 1 maand nog steeds geen definitieve terugkoppeling.
Gewenste Oplossing:
Ik heb dezelfde vraag bij Rabobank beantwoord. Dit is het tweede jaar op rij dat men mijn bankpas blokkeert. Ik heb aangegeven dat ik nu een volgende keer onbezorgd op vakantie wil naar Indonesië en dat Rabobank de volgende 3 tickets voor ons gezin mag betalen.
Dit vond men er een beetje over gaan, maar met een tegenvoorstel is men tot op de dag van vandaag niet gekomen.


