Mijn Klacht:
Ben al voor de 2de dag bezig met personeel van de Rabobank, zonder succes, daar niemand kan helpen, ofwel ze niets verder kunnen doen!
Ook is er chat personeel wat totaal geen respect heeft voor de mensen, dat zal volgend jaar nog wat worden, voor alle mensen met geld problemen door Corona.
Het probleem is dat ik er gistermorgen achter kwam dat mijn pas en rekeningn geblokkeerd zijn, zondag werd mijn pas geweigerd toen ik wat moest betalen. Volgens de Rabobank zou ik internet fraude, oplichting gepleegd hebben, met wat en hoe, kon men mij niet vertellen. Heb al ruim 18 jr deze rekening.
Maar ieder mens heeft geld nodig, zonder geld kan een mens namelijk niets, daar alles geld kost.
Ik heb normaal een maand bundel van vodafone, maar ik kan niet bij mijn geld, dus kan die niet online kopen, dus ook met niemand contact opnemen, in de chat wordt namelijk verteld dat je telefonisch contact moet opnemen met de Rabobank.
Ik kan geen boodschappen doen, daar ik niet bij mijn geld kan, dus kan ook niet eten, heb geen koffie meer, dus dat wordt geen kopje koffie drinken , geen ontbijt, geen lunch, en ook geen avondeten, wel koekjes, dropjes, ijs, cola, maar geen normaal eten.
Nu heeft men op de chat verteld dat ik cash kan halen bij de bank, maar een andere collega, weet weer niet of dat zeker is, dat dat kan, ik vraag of ze dan even contact kunnen opnemen met de bank, zodat ik niet voor niets kom, jammer niemand kan mij daarmee verder helpen, ze kunnen namelijk geen contact met de Rabobank opnemen.
Daar ik zelf dus niet kan bellen, vraag ik voor de 2de dag of men mij door de Rabobank terug kan bellen, ook jammer dat kan ook niet, u moet maar zorgen dat u zelf kan bellen, of bij iemand anders kan bellen, dat wordt mij 2 dagen verteld. Deze middag wordt mij dan toch verteld dat ze een terug bel verzoek kunnen doen, maar het is niet zeker dat ik vandaag terug gebeld ga worden, maar meneer ik wil graag eten, een kopje koffie, u heeft zelf geen telefoon dat u even contact kan opnemen met de Rabobank of ik zeker cash geld kan komen halen? Dan krijg ik het antwoord, meer kan ik niet voor u doen!!!
Zo ga je toch niet met mensen om?? Hoelang gaat het duren voor ik geld krijg, dat ik de normale dingen zoals boodschappen kan doen ??
Je kan dus gewoon water drinken, en je eet maar een paar dagen of langer niet, etc, ze hebben dus gewoon geen Respect voor de mensen, ofwel ze hebben schijf aan je.
Dit is onmenselijk, een schande, dat er zo met mensen wordt omgegaan. Zeer triest!!
Misschien dat ze mij morgen wel kunnen helpen, en dat ik cash geld kan komen halen zodat ik Wel kan eten, en een heerlijk kopje koffie kan drinken.
Moest dit met u delen! Graag geen negatieve reacties aub!! Dankje.
Ik ben een normale vrouw van 55jr die wel respect heeft voor mensen!
Gewenste Oplossing:
Als men mij alvast geld kan geven zodat ik boodschappen kan doen. :(

