Klacht: ik wil een persoonlijke afspraak, maar krijg deze niet.

Slachtoffer E op 20 januari 2023 over Rabobank in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Rabobank
Categorie Banken
Status Open
Datum 20 januari 2023

Een klant van de Rabobank ervaart financiële problemen en heeft herhaaldelijk om een persoonlijke afspraak gevraagd, maar krijgt hier geen gehoor op. Ondanks de belofte van de bank om ondersteuning te bieden in moeilijke tijden, voelt de klant zich niet geholpen.

Mijn Klacht:

We zijn er ook als het tegenzit
We begrijpen dat het soms financieel tegen kan zitten. Onze adviseurs zullen er op dat moment alles aan doen om jou te helpen je situatie te verbeteren.

Bij mij zit het tegen,zachtjes uitgedrukt. Al maanden vraag ik om een afspraak en smeek ik om hulp.

Gewenste Oplossing:

een persoonlijke afspraak.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rabobank

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rabobank nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Slachtoffer E
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM