Klacht: Bedragen berekenen welke niet worden weergeven in tarieflijst of enig ander document

tjahhh op 11 januari 2013 over Rabobank in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Rabobank
Categorie Banken
Status Open
Datum 11 januari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Rabobank berekend voor bedrijven welke een betaalautomaat hebben(en hiervoor een koopabbonement hebben)een batch kost van 0,14 per batch aan.
Deze batch is niet bekend gemaakt aan de klanten, en staat ook niet in de tarieflijst zakelijke tarieven 2009/2010/2011/2012/2013.
Ook niet worden deze batchkosten vermeld in de contracten of enig ander geldig document.
Ook bij het kenbaar maken, komen ze zelf tot de conclusie dat ze deze kost nergens terug kunnen vinden.
Maaarrrr hij is wel terecht!!!!?????
Ze gaan het nog verder onderzoeken.
Toch wil ik anderen hier ook op wijzen.
Rabobank wil duidelijk en transparant voorkomen.
ook vind ik zelf nog steeds onterecht dat de bank eerst hun nota laat incasseren door hun systemen, zonder dat de medewerkers en de klanten weten wat er nu geincasseerd is…
De nota word pas een paar dagen nadat het geincaseerd is opgemaakt door hun systemen.
Dit zou niet mogen.

Gewenste Oplossing:

Dat er een rectificatie op de website komt, waarop duidelijk aan elke ondernemer word vermeld dat Rabobank onterecht batchkosten heeft geincasseerd in de afgelopen periodes.
(Mochten deze er toch moeten komen dan dient de bank dit gelijktijdig aan te geven vanaf waarneer deze kosten wel in rekening zullen worden gebracht.)
En voor de nota opmaak, zou het fijn zijn dat wanneer deze geincasseerd worden, deze ook gelijktijdig opvraagbaar zijn door de medewerkers.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM