Klacht: Afschrijving rabogoldkaard terwijl ik dit duidelijk verboden heb en rabobank wet dat het fraudeulrus bedrijf betreft

Bertbom op 20 februari 2019 over Rabobank in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Rabobank
Categorie Banken
Status Open
Datum 20 februari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De rabobank heeft geld afgeschreven van mijn rabogoldkaart terwijl ik duidelijk heb aangegeven dat ik geen toestemming heb gegeven voor afschrijving. De rabobak geeft toe dat ze bekend zijn met het feit dat het frauduleuze afschrijving is dat orlyfan.com die afgeschreven bedrag ontvangt fraudeuleus is.

Stoppen van rabogoldkaart en vervangen geeft geen oplossing. Afschrijving gaat gewoon door.

Rabobank weigerd mij bewijs te geven dat ik toestemming heb gegeven.

Dit geeft mij grote onzekerheid over rabogoldkaart.

Ik wil dat er regeling komt dat ik recht heb om dergelijke onrechtmatige betaling als eigenaar van rabogoldkaard kan stoppen.

Ik wil dat rabobank orlyfan .com juridisch aanklaag eventueel met mij samen.

Bert Bom

Gewenste Oplossing:

Rabobank draait storting aan orlyfan terug

Rabobank doet aangifte tegen orlyfan.com eventueel samen met mij.

Rabobank maskt regeling voor rabogoldkaart dat ik frauduleuse betsling ksn tegenhouden en kan terug draaien

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rabobank

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rabobank nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM