Klacht: Te laat met hypotheek betalen

RBsch op 09 januari 2017 over Quion Hypotheken in de categorie Hypotheken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Quion Hypotheken has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Hypotheken
Status Open
Datum 9 januari 2017

Een klant van Quion Hypotheken heeft problemen ervaren met de betaling van hun hypotheek, die op 1 januari zou worden afgeschreven. Door een jaarafschrijving van Essent is dit niet gelukt, en ondanks pogingen om contact op te nemen en een afspraak te maken, kreeg de klant geen medewerking van de klantenservice. De klant voelt zich onterecht behandeld en vindt de communicatie respectloos, terwijl zij bereid zijn het volledige bedrag voor het einde van de maand te betalen.

Mijn Klacht:

Per 1 jan. Zou de hypotheek worden afgeschreven. .maar dat is niet gelukt ivm jaarafschrijving van de essent. Vanaf 3 januari bellen ze ..alleen gesprek gemist.. paar dagen later een brief waarop er terug bellen en met hun de afspraak willen maken per de 25e alles over te maken. De mw aan de telefoon was het daar niet mee eens en moesten de jaarnota van essent maar terug boeken en dan hun binnen 2 dgn betalen ! Totaal geen mogelijkheid om een afspraak te maken..en we hebben geen verdere hypotheek achterstand. Vind het grof en zeer respect loos hoe hun hier mee omgaan… wees willen voor het eind van de maand het volledige bedrag betalen !!

Gewenste Oplossing:

Dat ze ons op een vriendelijke manier te woord staan ipv bevelen wat we moeten doen. En ons de ruimte geven om het binnen deze maand te betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Quion Hypotheken over deze klacht.

Bericht van Quion Hypotheken

9 jaren geleden - Beste klant, Het spijt ons te moeten lezen dat u niet tevreden bent over onze dienstverlening. Wij hebben uw klacht doorgegeven aan ons klachtenteam. Binnen 5 werkdagen ontvangt u van ons een reactie. Met vriendelijke groet, Quion

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM