Klacht: Inrijden transferium Q-park Sittard met betaalpas/chipknip werkt niet

kip4 op 30 september 2013 over Qpark in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Qpark
Categorie Parkeren
Status Open
Datum 30 september 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb 2 zaterdagen (14-9-2013 en 21-9-2013) achter elkaar geprobeerd in te rijden bij Q-park Sittard met een betaalpas/chipknip om zodoende na afloop vh parkeren, na gebruik te hebben gemaakt van de trein, in aanmerking te komen voor NS-korting, echter zonder resultaat. Daarna 2 x gebeld met helpdesk a 0,45 per minuut, steeds te horen gekregen dat er waarschijnlijk een krasje op de betaalpas zat en dat er geen storingen bekend zijn bij Q-park Sittard. Daarna nieuwe betaalpas aangevraagd, chipknip leeg gemaakt, nieuwe betaalkaart geactiveerd, chipknip geladen.
Afgelopen zaterdag (28-9-2013) weer geprobeerd in te rijden, nu met nieuwe betaalpas, wederom zonder resultaat.

Gewenste Oplossing:

De oplossing zou zijn als ik in staat zou zijn met mijn betaalpas in te rijden bij Q-park Sittard

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Qpark

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Qpark nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM