Klacht: boom open toch 7 euro betalen

tommie95. op 20 augustus 2015 over Qpark in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Qpark
Categorie Parkeren
Status Open
Datum 20 augustus 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij stonden laatst bij de q-park in zaandam toen wij binnen kwamen waren de bomen allebei dicht. Toen wij gingen betalen dat was 7euro stond de boom open. We gingen ook niet op de hulp knop drukken want dan staan er andere te wachten en je bereikt er niet veel mee ter plekke. Ik heb het kaartje nog steeds en heb een email gestuurd. Na een week nog niks gehoord. Ik vind dit schandalig dat je zoveel vraagt en je bomen niet eens dicht zijn.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag mijn geld terug!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Qpark

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Qpark nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM