Mijn Klacht:
Ik werd twee maand geleden gebeld dat ik ter kennis making GRATIS een puzzelboekje kreeg en dat ik daarna ook tot niets verplicht was, wat duidelijk door de telefoon ingesproken is en opgenomen. Nu schets mijn verbazing dat ik bij mijn GRATIS BOEKJE direkt een half jaar abonnement moest nemen en dat ik het bedrag binnen 14dagen moet overmaken.
Hier heb ik door de telefoon uit voorhand nog melding van gemaakt dat ik van die praktijken niet gediend ben en dat er daarop gezegd is tegen mij dat ik daar niet bang voor hoefde te zijn.
Nu sturen ze me al een herinnering terwijl ik helemaal niets wil!!
Ik heb mijn Gratis puzzelboek nog in de verpakking zitten en ze kunnen hem zo terug krijgen!
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ze erkennen dat dit opdringerige verkoopbeleid van hun zeker geen schoonheidsprijs verdiend en dat ze hun excuses aanbieden.want ik heb al heel wat reacties gelezen en het lijkt wel heel veel allemaal op elkaar.
Als ze denken om op deze manier de mensen onder druk te kunnen zetten en te manipuleren vind ik zeer laag!! Ik zou me dood schamen als ik in de derectie zat bij dit bedrijf.

